ÖMER EŞKİ'YE ZİYARET

ÖMER EŞKİ'YE ZİYARET

Kulüp Başkanımız Hüseyin Ok, yönetim kurulumuzla birlikte Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki'yi makamında ziyaret etti. Asbaşkanlarımız Serhat Köroğlu, Mustafa Ulema, İsmail Çetin ve Sebahattin Ülkü, Genel Müdürümüz Erman Ertaş, Sportif Direktörümüz Semavi Özgür, Yöneticimiz Adem Burul'un yer aldığı heyetimiz, Eşki'ye yeni görevinde başarılar diledi.

Bornova 1877 Spor Kulübü'nü yakından takip ettiğini belirten Eşki," Bornova'nın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi konumunda olan güzide kulübümüzü, play-offlara kaldığı için tebrik ediyorum. Oynadığı pozitif futbolla izleyenlere keyif veriyor. Bizler de Bornova'mıza elimizden gelen desteği yapacağız" ifadelerini kullandı.

Başkanımız Hüseyin Ok, ilerleyen dönemde 1877 yılında Türkiye'de futbolun ilk oynandığı yer olarak önem taşıyan Bornova'nın adını Türk futbolunda daha çok duyurmak istediklerini belirterek," Vizyonumuz doğrultusunda önemli işlerin altına imza atacağımıza inanıyoruz. Bornova 1877 Spor Kulübü olarak şampiyonluk amacıyla yolumuza devam ederek, sürdürülebilir başarı sağlamayı hedefliyoruz. Bornova Belediyesi'nin bu süreçteki destekleri bizler için çok önemli" açıklamasında bulundu.